Rayovac patareid

Uued tooted suurepäraselt brändilt Rayovac

Olles juba 110. aastat kuulmisseadmete tööstuse ekspert ning tegeledes pidevalt uuenduste ja arendustega on Rayovac kuuldeaparaadi patareid kvaliteetseimad turul. 

Rayovac’i tooted on alati olnud oma valdkonnas juhtival kohal ning viimased tootearendused seavad jätkuvalt suuniseid antud tööstusharus disaini, tehnoloogia ja jõudluse osas. Nagu hetkel nii ka tulevikus on Rayovac pühendunud oma liidriseisundi säilitamisele, jätkates tehnoloogiliste täiustuste, kasutajasõbralike pakendite ja säilivusaja pikendamise arendamist. Kõik see muudab Rayovac’i kuulmisseadmete valdkonna spetsialistidele ja tarbijatele parimaks pakkujaks üle kogu maailma.  

Rayovac batteries

Erakordne pakend, eesrindlik jõudlus

Rayovaci uuenduslik EXTRA Premium Pack disain pakub hulgaliselt täiustatud funktsioone ja eeliseid. Näiteks on mõlemad patarei kleebiskatted on 25% suuremad ja ettepoole suunatud, mis võimaldab patareisid pakendist hõlpsamini eemaldada, paremini käsitseda ja lisatud värvikoodidega kergemini identifitseerida.

Uus kettakujuline pakend on vormitud patareide ja kleepsude kuju järgi täpselt, et tagada patareide liikumatus ja turvalisus pakendis olles. Lisaks on patareid pakendatud uuendatud, paksema ja vastupidavama pappkaardiga, et võimaldada klientidele mugavamat käitlemist.

Täiustatud karbid, milles pakid asuvad, tagavad patareide turvalisuse transpordi ja ladustamise ajal.

lehekülje kohta
Rayovac AAA/LR03 patarei 4-pakk

Rayovac AAA/LR03 patarei 4-pakk

Tavahind: 2,00 €

Erihind 1,30 €

Rayovac 9V/6LR61 patarei

Rayovac 9V/6LR61 patarei

3,95 €
Rayovac CR2016 liitium patarei

Rayovac CR2016 liitium patarei

1,50 €
Rayovac CR2025 liitium patarei

Rayovac CR2025 liitium patarei

1,50 €
Lehekülg:
  1. 1
  2. 2