Klienditugi

Kauba transport

Üle 25 EUR tellimuste transport Eesti piires on tasuta SmartPost pakiautomaadi või Omniva tavapostiga. Kui toode on laos, jõuab kaup peale makse laekumist Sinuni 1-3 tööpäevaga, olenevalt transpordifirma võimalustest.

Tellimusele alla 25 EUR lisandub transpordi tasu olenevalt transpordiviisist.

Kaupade välja saatmise kord
Kaupade välja saatmine toimub vaid tööpäeviti (nädalavahetuse tellimused töödeldakse esmaspäeval).  Laekunud tellimusi käsitletakse tööpäeviti kuni kella 15.30ni, hilisemad tellimused käsitletakse järgmisel tööpäeval. Tellimuse käsitlemisel saadetakse Tellijale kinnitav e-mail „tellimuse staatuse info“ või „saadetise info“. Kinnituses täpsustatakse kauba välja saatmise aeg ning orienteeruv tarneaeg. Mõningatel juhtudel võib transpordifirmadel esineda tarne viivitusi ning need lahendatakse jooksvalt. Küsimuste korral palume võtta ühendust meie klienditeenindusega. 

Kauba kättesaamise võimalused :

a) SmartPOST - Kõige mugavam ja turvalisem viis oma pakk kätte saada, soovitame kindlalt! Üldjuhul jõuab laos olev kaup kohale järgmisel päeval, kuid näiteks laupäeval vormistatud tellimus jõuab alles teisipäeval. Järgmise päeva tarnet võib oodata, kui tellimus on vormistatud tööpäevadel enne 15.30.

b) Omniva -  Maksikiri lihtkirjaga või standardpakk postkontorisse. Lihtmaksikiri väljastatakse saajale üldjuhul postkasti kaudu. Maksikirjade/standardpaki kohta, mis ei mahu oma mõõtmete poolest postkasti, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevast postiasutusest. Lihtmaksikiri edastatakse saajale postitamise päevale ülejärgneval tööpäeval (tööpäevadeks loetakse nädalapäevi E-R), kui kiri on Postile üle antud enne postiasutuses kehtestatud hilisemat üleandmisaega.

c) Esindusse järele – Laos olevale kaubale saab järgi tulla tööpäeviti 09.00-17.00. Kauba laoseisu saad täpsustada, kui võtad ühendust meie klienditeenindusega, või ootad ära tellimuse kinnituse e-maili.

d) DPD Pakipood

e) Muud- Kui vajad teistsugust lahendust, võta meiega ühendust ja organiseerime Sulle sobiva transpordi (kuller, välismaale jne).

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus kaup tagastada müüja kulul 14 päeva jooksul. Asja tagastamise otsesed kulud tuleb katta Tarbijal. Raha tagastame kliendile 10 päeva jooksul. Tagastatav kaup ei tohi olla kahjustatud, samuti määrdunud või muude kasutamise jälgedega ja peab olema originaalpakendis. Akude ja patareide näol on tegu piiratud kasutuskordadega toodetega ja seetõttu sellele ei laiene neile 14 päevane tagastusõigus juhul kui toodet on kasutatud.  Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb Tarbijal teavitada Ettevõtjat oma otsusest Lepingust taganeda ühemõttelise kirjaliku avaldusega, mis tuleb esitada Ettevõtja esinduses või saata e-postiga digitaalselt allkirjastatuna.

Tutvu täpsemate tingimustega infolehel "Sidevahendi abil Sõlmitud lepingust taganemise juhend tarbijale"

Kauba tagastamise korral palun kasutada "Lepingust taganemise avaldust"

Kui Sul on probleeme internetist ostetuga, siis saad kohtuvälise lahenduse leidmiseks kasutada ODR veebisaiti: LINK

Tellimine
Kaupu saab osta nii külalise kui registreerunud kasutajana. Vali välja Sulle sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Ostukorvis saad tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. Kui oled leidnud kõik vajalikud tooted, vajuta ostukorvis "Vormista ost". Soorita ost külalisena või siis registreerunud kasutajana (logi sisse). Vali sobiv transpordiviis. Vali meelepärane maksmisviis, täida vajalikud andmed, sh oma kontaktandmed ning kliki nupule „Vormista tellimus”. Sulle saadetakse automaatselt tellimuse kinnitus e-kirjaga ja peale tellimuse tasumist netipangas arve. Tellides ettemaksuarve, saadetakse peale saadetise vormistamist arve. Peale ettemaksuarve tasumist Sinu poolt valitud viisil loetakse ost sooritatuks ning tellimus võetakse täitmisele. NB! Ettemaksuarve tasumiseks on aega 3 tööpäeva - selle aja jooksul hoiame toote(d) Sulle broneerituna. Peale 3 tööpäeva möödumist (juhul, kui meiega pole ühendust võetud ja muid tingimusi kokku lepitud) tühistame tellimuse.

Maksmine
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Maksta saab Swedbank, LHV, SEB, Luminor pangalinkide kaudu, mis teeb tellimuste käitlemise kiireks. Samuti väljastame vajadusel tellimuse kinnitusega ettemaksu arve, millega saab tasuda läbi internetipanga või pangakontoris. Ka on võimalik kasutada krediitkaarti või Paypali makset, Liisi või ESTO järelmaksu.