Klienditugi

Kasutajatingimused PDF kujul

Kauba transport

Üle 25 EUR tellimuste transport Eesti piires on tasuta SmartPost pakiautomaadi või Omniva tavapostiga. Kui toode on laos jõuab kaup peale makse laekumist  Teieni 1-3 tööpäevaga, olenevalt transpordifirma võimalustest.

Tellimusele alla 25 EUR lisandub transpordi tasu olenevalt transpordiviisist.

* Kaupade välja saatmise kord
Kaupade välja saatmine toimub vaid tööpäeviti (nädalavahetuse tellimused töödeldakse esmaspäeval).  Laekunud tellimusi käsitletakse tööpäeviti kuni kella 15.30ni, hilisemad tellimused käsitletakse järgmisel tööpäeval. Tellimuse käsitlemisel saadetakse Tellijale kinnitus e-mail „tellimuse staatuse info“ või „saadetise info“. Kinnituses täpsustatakse kauba välja saatmise aeg ning orienteeruv tarneaeg. Mõningatel juhtudel võib transpordifirmadel esineda tarne viivitusi ning need lahendatakse jooksvalt. Küsimuste korral palume võtta ühendust meie klienditeenindusega. 

Kauba kättesaamise võimalused :

a) SmartPOST - Kõige mugavam viis oma pakk kätte saada, soovitame kindlalt! Üldjuhul jõuab laos olev kaup kohale järgmisel päeval, kuid näiteks laupäeval vormistatud tellimus jõuab alles teisipäeval. Järgmise päeva tarnet võib oodata, kui tellimus on vormistatud tööpäevadel enne 15.30.

b) Omniva -  Maksikiri lihtkirjaga või standart pakk postkontorisse. Lihtmaksikiri väljastatakse saajale üldjuhul postkasti kaudu. Maksikirjade/standartpaki kohta, mis ei mahu oma mõõtmete poolest postkasti, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevast postiasutusest. Lihtmaksikiri edastatakse saajale postitamise päevale ülejärgneval tööpäeval (tööpäevadeks loetakse nädalapäevi E-R), kui kiri on Postile üle antud enne postiasutuses kehtestatud hilisemat üleandmisaega.

c) Esindusse järele – Laos olevale kaubale saab järgi tulla tööpäeviti 09.00-17.00. Kauba laoseisu saate täpsustada uurides meie klienditeenindusest või oodates ära tellimuse kinnituse e-maili.

d) DPD Pakipood

e) PostPal kiirkuller ainult Tallinnas! – Toimetab välja saadetud paki kohale mõne tunni jooksul Tallinna piires. 

f) Muud- kui vajate teistsugust lahendust, võtke meiega ühendust ja organiseerime Teile sobiva transpordi (kuller, välismaale jne).

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus kaup tagastada müüja kulul 14 päeva jooksul. Asja tagastamise otsesed kulud tuleb katta Tarbijal. Raha tagastame kliendile 10 päeva jooksul. Tagastatav kaup ei tohi olla kahjustatud, samuti määrdunud või muude kasutamise jälgedega ja peab olema originaalpakendis. Akude ja patareide näol on tegu piiratud kasutuskordadega toodetega ja seetõttu sellele ei laiene neile 14 päevane tagastusõigus juhul kui toodet on kasutatud.  Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb Tarbijal teavitada Ettevõtjat oma otsusest Lepingust taganeda ühemõttelise kirjaliku avaldusega, mis tuleb esitada Ettevõtja esinduses või saata e-postiga digitaalselt allkirjastatuna.

Tutvuge täpsemate tingimustega infolehel " Sidevahendi abil Sõlmitud lepingust taganemise juhend tarbijale"

Kauba tagastamise korral palun kasutada "Lepingust taganemise avaldust"

Kui Teil on probleeme internetist ostetuga, siis saate kohtuvälise lahenduse leidmiseks kasutada ODR veebisaiti. LINK

Privaatsus ja andmekaitse
Kõik Patareid.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Patareid.ee ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist Patareid.ee andmebaasist.
Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, samuti puudub nendele andmetele juurdepääs ka Patareid.ee'l.
Pretensiooni esitamise tähtaeg ja kehtivus

Kõikidel toodetele on pretensiooni esitamise aeg 24 kuud, alates ostukuupäevast. Esimese 6 jooksul on puuduse olemuse tõendamise kohustus müüjal, peale seda tarbijal.

Pretensiooni esitamise aja jooksul on ostjal õigus toote tasuta remondile müüja poolt. Kui toodet ei ole võimalik remontida, siis see vahetatakse ja vastava otsuse teeb müüja. 

Pretensiooni esitamise õigus kehtib eeldusel, et toodet on kasutatud üksnes selleks ettenähtud tingimustes ja sobivates seadmetes. Hüvitamisele ei kuulu kahju või viga, mille on põhjustanud välistingimused (äike, voolupinge kõikumine, puudulik ventilatsioon, väljavoolanud patareid, tulekahju, uputus, loomulik kulumine jms) ega käsitsemisvead. 

Pretensiooni alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, häälestamine, hooldus, puhastus, kaubandusliku väljanägemise taastamine ega selliste vigade kõrvaldamine, mida on põhjustanud kasutamisjuhiste mitte täitmine. 

Pretensiooni esitamise aeg katkeb ning tasuta remonditeenused kaotavad kehtivuse juhul, kui:

•  toodet remonti tuues ei esitata remonti vajava toote ostudokumenti või kui sellel olevaid andmeid on omavoliliselt muudetud

•  toote seeria- ja mudelinumber on muudetud, eemaldatud, teise kohta paigutatud või mitteloetav.
•  toote konstruktsiooni või välimust on muudetud.
•  toote viga on tekkinud omaniku süül ebaõige ekspluateerimise tulemusena, kasutusjuhendi mittejälgimisel või kui defektid tekkisid toote mittehoolikal hoidmisel, hooldamisel või ülekoormamisel. 

Pretensiooni esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud transpordil peale toote üleandmist ostjale, toote ebaõigest kasutamisest, tarkvara ebaõigest paigaldamisest või toote kasutamisel selleks mitte-ettenähtud eesmärgil. Samuti ei kuulu pretensiooni alla toote regulaarsest kasutamisest tulenevate detailide normaalne kulumine, nt. käsitsi liigutatavad plastmassosad (lülitid jms.) ega toote sihtotstarbelise kasutamise seisukohast ebaolulised vead (kriimustused jms.) 

Kui pretensiooni esitamise objekt asendatakse täielikult uuega, antakse tootele sama kestusega  uus pretensiooni esitamise aeg. Kui vahetatakse välja üksnes toote osad, antakse vahetatud osadele sama kestusega uus  pretensiooni esitamise aeg.

Prentensiooni esitamise õiguse kasutamiseks palun pöörduge Sanlab OÜ esindaja poole info@patareid.ee

Lisaks pretensiooni esitamise õigusest tulenevatele õigustele on ostjal ka kõik muud EV seadusandlusest tulenevad õigused. 

Akud ja patareid:

Akude ja patareide näol on tegu piiratud kasutuskordadega toodetega ja seetõttu sellele ei laiene neile 14 päevane tagastusõigus juhul kui toodet on kasutatud. Probleemide korral vahetatakse defektse aku elemendid või asendatakse defektne toode uue samaväärsega. Väljavahetatav toode jääb SanLab OÜ omandisse.

Vahetuse aluseks on kauba ostu – või saatedokument, millel on näha tehingu kuupäev, toote nimetus ja seerianumber või seadmele märgitud tootekood.

 

Garantii katkemise tuvastamine on müüja pädevuses ja see tugineb garantii tingimustele.

Müüja ei teosta garantiikaupade transporti ega tasu postikulusid, kui selleks puudub eelnev kokkulepe.

Akud kuuluvad garantii alla ainult juhul, kui tegemist on tootjapoolse defektiga. Kliendi kohustus on teavitada müüjat defektist esimesel võimalusel.

Akud ei kuulu garantii alla kui:

• Akut on laetud valede või mitteühilduvate seadmetega

• Aku on saanud põrutada või on kukkunud

• Aku on saanud ülepinget

• Aku on sattunud lühisesse

• Akut on püütud avada

• Akut on kasutatud arvutis, mis pole tehniliselt korras või ei ühildu akuga.

• Akule on tekitatud füüsilisi vigastusi

• Akul asetsevad kleebised või seerianumbrid on eemaldatud või vigastatud.

 Juhul kui Teil on tekkinud probleeme kasutatava akuga, teavitage müüjat telefoni või e-posti vahendusel defektsest tootest.

 Saatke müüjale defektne aku koos ostudokumendi  ja detailse probleemi kirjeldusega.

Kui aku vastab garantiitingimustele, vahetab müüja defektse aku elemendid või saadab kliendile asendustoote 30 päeva jooksul, alates päevast, millal defektne toode jõudis müüjani. Kui aku remontimine või asendamine ei ole võimalik, siis hüvitab müüja aku maksumuse ja transpordikulud.

Tellimine
Kaupu saab osta nii külalise kui registreerunud kasutajana.
Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada.
Kui olete leidnud kõik vajalikud tooted vajutage "Vormista ost". Vajadusel sisenege külalisena või siis registreerunud kasutajana.
Valige kauba maksja ja lähetusaadress.
Valige meelepärane maksmisviis ja transpordiviis, täitke vajalikud andmed ning klikkige nupule „Vormista tellimus”.
Lehel „Tellimuse ülevaade“ kontrollige kas soovitud tellimuses on kõik tooted olemas ning kui kõik on korrektne klikkige nupul „Esita tellimus“. Teile saadetakse automaatselt tellimuse kinnitus e-kirjaga ja peale tellimuse tasumist netipangas arve. Tellides arve, saadetakse peale tellimuse vormistamist arve.
Peale ettemaksu arve tasumist Teie poolt valitud viisil loetakse ost sooritatuks ning Teie tellimus võetakse täitmisele.
Maksmine
Maksta saab Swedbank, LHV, SEB, Luminor pangalinkide kaudu, mis teeb tellimuste käitlemise kiireks. Samuti väljastame vajadusel tellimuse kinnitusega ettemaksu arve, millega saab tasuda läbi internetipanga või pangakontoris. Ka on võimalik kasutada krediitkaarti või Paypali makset.

Vastutamatusesäte Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Sanlab OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul, juhul kui kaupa ei ole võimalik tarnida. Sanlab OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 100 EUR'i maksev aku on müügis 30 EUR'iga). Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele. Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud. Seoses tootjate andmekaartide puudulikkusega võib e-poe toote infos esineda ebatäpsusi. Antud juhtul Sanlab OÜ ei võta vastutust toote andmete õigsuses. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie klienditeeninduse telefonil +372 621 2625. Tootepildid võivad olla illustratiivse iseloomuga. Tarbijakaitse info http://www.tka.riik.ee/tarbijale/

Liisi järelmaks
Meie veebipoest saab kaupu osta ka Liisi järelmaksuga.